Pood

Näitan 1–32 tulemust 63-st

Uus
Tere tulemast Gym.ee eksklusiivsesse butiikjõusaali Tallinnas! Pakume luksuslikku ja privaatset keskkonda, kus saad keskenduda oma tervise ja keha eest hoolitsemisele. Naudi treeninguid profession ...

Soodus
Treeningkummid

Original price was: 79.00€.Current price is: 49.00€.

Lisa korvi Lisatud
Uus
Professionaalne toitumisnõustamine. Võtame Sind vastu privaatses ja luksuslikus Gym.ee butiikjõusaali kontoris.  Pakume luksuslikku ja privaatset keskkonda, kus saad keskenduda oma tervise ja k ...

Soodus
Paranda oma tervist looduslike vahenditega ning proovi VAYAS POWER MIX kapsleid

Original price was: 49.90€.Current price is: 29.90€.

Lisa korvi Lisatud
Stiilne Wrange Pro Line kõhupink on disainitud ja toodetud Soomes. See on kvaliteetne ja vastupidav ning kergesti teisaldatav.

Wrange Pro Line madala seljatoega pink ühendab suurepäraselt mugavuse ja tõhususe.

Stiilne Wrange Pro Line kõhupink on disainitud ja toodetud Soomes. See on kvaliteetne ja vastupidav ning kergesti teisaldatav.

Uus
Koelbel Gelenk Nahrung sisaldab hüdrolüüsitud kollageen želatiiniga liigestele. Parandab liigeste tervist ja arengust. Aitab taastoota liigesematerjali

Wrange treeningrihmad sobivad aktiivseks koduseks ja professionaalseks treenimiseks. Treeningrihmadega saate treenida jõudu, koordinatsiooni ja liikuvust.

Kroomitud hantlid. Müüakse paaris.

Kompaktne ja lihtsasti ratastel liigutatav pink on ideaalne hantlitega treeninguks või kangipukil koos kangiga kasutamiseks.

Multifunktsionaalne vahtsisuga kast mitmekülgseks tuhara ja jalalihaste treenimiseks.

Stiilne ja vastupidav hantlialus kroomitud ja PU- hantlitele. NB! Hantlid ei kuulu komplekti!

Tugev konstruktsioon, tugevad raamimaterjalid ja iga seadme mitmekülgsus muudavad selle sarja mõistlikuks valikuks koduse treeningu harrastajale.

Kummikattega raskuskettad, mis sobivad ideaalselt vabaraskustega treeninguks. Kettad sobib 50 mm läbimõõduga kangidele, värvus must, 3-auguga. Müüakse paari kaupa!

Wrange’i massaažirull 2-ühes Kaks vahurulli koos.

Kiirelt ja mugavalt kasutatavad kangilukud. Sobivad 50 mm läbimõõduga kangidele. Müüakse paaris.

Vinüülkattega hantlid. Müüakse paaris.

Wrange Hip Band on kvaliteetne alternatiiv traditsioonilistele kummiribadele, mis rulluvad või purunevad treeningu ajal kergesti.

Soodus
Kvaliteetsed kroomitud käepidemega vinüülhantlid. Hantli otsad  on kummeeritud ning käepide struktuurne, mis tagab hea haarduvuse ka nõudlikumates treeningutes. Müüakse paari kaupa!

10 kg raskusketas, mis sobib 26 cm diameetriga kangile (kettaid müüakse 2 kaupa), kaal kokku 20kg