Wrange

Näitan 1–32 tulemust 35-st

Stiilne Wrange Pro Line kõhupink on disainitud ja toodetud Soomes. See on kvaliteetne ja vastupidav ning kergesti teisaldatav.

Wrange Pro Line tasapink on Soomes valmistatud kvaliteetne ja tugev treeningpink. Lihtsasti üksinda liigutatav rataste abil. Lihtne konstruktsioon tagab lihtsalt puhastamise.

Wrange Pro Line madala seljatoega pink ühendab suurepäraselt mugavuse ja tõhususe.

Stiilne Wrange Pro Line kõhupink on disainitud ja toodetud Soomes. See on kvaliteetne ja vastupidav ning kergesti teisaldatav.

Stabiilne ja väga vastupidav konstruktsioon. Lihtne kokku panna. Integreeritud turvalatid Wrange Pro Line pingipressis. Pingi alla soovitame kaitseks kasutada Wrange Sport põrandakatet.

Vastupidav Wrange Pro Line kangipukk/lõuatõmbe raam

Wrange treeningrihmad sobivad aktiivseks koduseks ja professionaalseks treenimiseks. Treeningrihmadega saate treenida jõudu, koordinatsiooni ja liikuvust.

Kroomitud hantlid. Müüakse paaris.

Kompaktne ja lihtsasti ratastel liigutatav pink on ideaalne hantlitega treeninguks või kangipukil koos kangiga kasutamiseks.

Stiilne ja vastupidav hantlialus kroomitud ja PU- hantlitele. NB! Hantlid ei kuulu komplekti!

Tugev konstruktsioon, tugevad raamimaterjalid ja iga seadme mitmekülgsus muudavad selle sarja mõistlikuks valikuks koduse treeningu harrastajale.

Kummikattega raskuskettad, mis sobivad ideaalselt vabaraskustega treeninguks. Kettad sobib 50 mm läbimõõduga kangidele, värvus must, 3-auguga. Müüakse paari kaupa!

Wrange’i massaažirull 2-ühes Kaks vahurulli koos.

Kiirelt ja mugavalt kasutatavad kangilukud. Sobivad 50 mm läbimõõduga kangidele. Müüakse paaris.

Vinüülkattega hantlid. Müüakse paaris.

Wrange Hip Band on kvaliteetne alternatiiv traditsioonilistele kummiribadele, mis rulluvad või purunevad treeningu ajal kergesti.

Soodus
Kvaliteetsed kroomitud käepidemega vinüülhantlid. Hantli otsad  on kummeeritud ning käepide struktuurne, mis tagab hea haarduvuse ka nõudlikumates treeningutes. Müüakse paari kaupa!

Kiirkinnitusega seemisnahast tõstevööd on lihtne ja kiire peale panna ning maha võtta. Paksus ~10 mm.

Kiiresti ja kergesti kasutatavad. Sobilikud kangile läbimõõduga 50 mm.

Spetsiaalne jõutõstmise kang, mille kapasiteet on 680 kg.

Spetsiaalselt naistele mõeldud kitsama haardelaiusega ja raskusega tõstealade kang.

Stepilaud on suurepärane abivahend erinevate jõuharjutuste tegemiseks. Laud sobib hästi nii rühmatreeningu tundideks kui ka koduseks kasutamiseks.

A versatile handy 10kg extra weight ensures a versatile workout. Weight bag can be thrown, carried, lifted and used, for example, for kick-off exercises.

Väga mitmekülgne pall sobib kasutamiseks kodus ja spordisaalis nii sise- kui välistingimustes.

"Dippide" tegemiseks rööbaspuudel

Mugavateks kätekõverdusharjutusteks, ei koorma liigeseid