VAYAS POWER MIX

Paranda oma tervist looduslike vahenditega ning proovi VAYAS POWER MIX kapsleid

29.90


 • 🌿 Tervisliku ja aktiivse eluviisi juures on oluline tagada kehale piisavalt toitaineid ning looduslikud toidulisandid on selles suureks abiks. Tutvustame meie uut toodet – VAYAS POWER MIX kapslid! Need sisaldavad kolme eriliselt võimeka taime ekstrakti, mis koos võimendavad üksteise toimet ning aitavad sul saavutada parima võimaliku tulemuse.

  🌱 VAYAS POWER MIX kapslite koostis sisaldab looduslikke taimeekstrakte, mida on kasutatud aastasadu meeste ja naiste tervise toetamiseks. Iga kapsel sisaldab 50 mg Tongkat Ali juure ekstrakti (Eurycoma longifolia, eurycomanone sisaldus 2%), 200 mg Epimedium ekstrakti (Epimedium Brevicornum Maxim, icariini sisaldus 10%) ja 350 mg Tribulus Terrestris ekstrakti (saponniine 95%).

  🌸 Tongkat Ali on tuntud kui afrodisiaakum. See aitab suurendada meeste ja naiste hormonaalset tasakaalu, suurendab vastupidavust, tõstab testosteroonitaset ning aitab tugevdada immuunsüsteemi.

  🌿 Epimedium aitab parandada libiidot, suurendab seksuaalset vastupidavust ning toetab üldist füüsilist jõudu ja energiat.

  🌟 Tribulus Terrestris on looduslik taim, mis aitab suurendada vastupidavust, parandab sportlikku sooritusvõimet ning aitab saavutada optimaalset treeningefekti.

  💊 VAYAS POWER MIX kapslid on valmistatud hoolikalt valitud looduslikest koostisosadest ning ei sisalda GMO-sid, gluteeni ega laktoosi, mistõttu sobivad need veganitele ja taimetoitlastele. Iga purk sisaldab 60 kapslit, mis tagab piisava varu kuuks ajaks.

  🌟 VAYAS POWER MIX kapslid on loodud selleks, et aidata sul saavutada optimaalne füüsiline jõud ja vastupidavus, samuti toetada meeste ja naiste seksuaalset tervist. Meie unikaalne segu erinevatest taimeekstraktidest võimendab nende toimet, nii et saad parima võimaliku tulemuse.

  🔬 Oluline märkus: Enne uue toidulisandi kasutamist konsulteerige alati oma tervishoiutöötajaga. Toode ei ole mõeldud haiguste diagnoosimiseks, raviks ega ennetamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

  🌱 Paranda oma tervist looduslike vahenditega ning proovi VAYAS POWER MIX kapsleid täna!

   

  Tootja Toonus OÜ, Eesti

  Analüüsid ja HACCP sertifikaat.

  Kolme eriliselt võimeka taime ekstrakti unikaalne segu, kus erinevad komponendid võimendavad üksteise toimet: Tongkat Ali , Epimedium, Tribulus Terrestris

  Parandab treeningu võimekust, tõstab potentsitaset

  Koostisaine Kogus portsjoni kohta % DV *
  Eurycoma longifolia (Tongkat Ali )
  (Eurycomanone 2%)
  50mg **
  Epimedium Brevicornum Maxim (Icariin 10%) 200mg **
  Tribulus Terrestris L. (Saponniine 95%) 350mg **