Reco

Suurepärane treeningjärgne taastaja, sobilik igale spordiala harrastajale. Tasakaalustatud koostis tagab maksimaalse taastumise peale raskeid treeninguid.

19.47

Puhasta

 • RECO ON UNIVERSAALNE TREENINGJÄRGNE TAASTUSJOOK (SISALDAB MAGUSAINEID JA SUHKRUID).

  Suurepärane treeningjärgne taastaja, sobilik igale spordiala harrastajale. Tasakaalustatud koostis tagab maksimaalse taastumise peale raskeid treeninguid.

  • Taastab lihased peale treeninguid.
  • Kiirendab taastumist.
  • Sobilik igale tasemega treenijale ja spordiala harrastajale.

  RECO sisaldab kõrgeima kvaliteediga vadakuvalgu vormi – VADAKUVALGU ISOLAATI. Väga kõrge aminohappe profiiliga ja valgu bioväärtusega.

  Süsivesikute allikateks on kiiresti imenduv Dekstroos, mis tagab kohese energia transpordi lihastesse. Lisaks dekstroosile on tasstusjoogipulbris MALTODEKSTRIIN ja MAISITÄRKLIS. Mitmekülgne süsivesikute kooslus tagab optimaalse lihaste energiavarude täitmise nii lühikese kui ka pikema aja jooksul.

  RECO taastusjoogipulber on rikastatud ka GLUTAMIINILEUTSIINI ja KREATIINIGA, mis aitavad ennetada ületreeninguid ning tagavad treeningutel parima jätkusuutlikkuse ja jõudluse.

  KELLELE: Sobib igale tasemele treenijale peale treeninguid taastusjoogiks.

  Koostis: Vadakuproteiini-isolaat (piimast), dekstroos (mais), maltodekstriin (mais), kreatiinmonohüdraat, moditseeritud
  tärklis (mais), L-glutamiin, kakaopulber (3 %), L-leutsiin, MCT- taimerasvapulber (keskmise ahelaga rasvhapped), aroomid, sool, emulgaator (sojaletsitiin), magusaine (sukraloos).

  Kasutusjuhend: Sega annus 63 g (≈ 1 dl) pulbrit 2 – 4 dl vee, piima või mahla hulka. Raputa shakeris (kaanega segamispurk) või sega vispli või nuimikseriga. Tarbi koheselt peale treeninguid.

  PAKEND: 800g