Whey vadakuvalk / proteiin 500g

Vadakuvalk on kõrge bioväärtusega ning suurepärase aminohappe profiiliga valguallikas. Imendub väga kiiresti ning varustab keha vajalikke aminohapetega.

15.83

Puhasta

 • Kvaliteetne maitsetatud vadakuvalgu konsentraat. Sisaldab magusaineid.

  Vadakuvalk on kõrge bioväärtusega ning suurepärase aminohappe profiiliga valguallikas. Imendub väga kiiresti ning varustab keha vajalikke aminohapetega.

  • Kiirendab taastumist rasketest treeningutest
  • Kõrge bioväärtusega valguallikas
  • Kõrge kvaliteediga ultrafitlreeritud vadakukontsentraat

  KELLELE: Sobib kasutamaks nii enne kui ka peale treeninguid igale spordiala harrastajale paremaks taastumiseks. Sobib kõigile päevase lisavalgu tõstmiseks.

  KOOSTIS

  (ŠOKOLAAD): Vadakuvalgukonsentraat (piimast) 95%, kakopulber (šokolaadi maitseline),peedimahla pulber (maasika maitseline), sool, lõhna ja maitseained, paakumisvastaneaine (ränidioksiid E551), [emulgaator (sojaletsitiin), suklaroos (E955)

  MAASIKA: Vadakuvalgukonsentraat (piimast) 97%, peedimahla pulber, sool, lõhna ja maitseained, paakumisvastaneaine (ränidioksiid E551), [emulgaator (sojaletsitiin), suklaroos (E955)

  ŠOKOLAADI-KARAMELLI: Vadakuvalgukonsentraat (piimast) 89%, piimapulber, kakaopulber 4%, paksendaja (karrageen E407), paakumisvastaneaine (ränidioksiid E551), [emulgaator (sojaletsitiin), suklaroos (E955)

  VALGE ŠOKOLAAD: Vadakuvalgukonsentraat (piimast) 89%, piimapulber, paksendaja (karrageen E407), paakumisvastaneaine (ränidioksiid E551), sool, kakao, [emulgaator (sojaletsitiin), suklaroos (E955)

  Kasutusjuhend: Sega 30 g (~ 1 dl) pulbrit 3 dl vee, piima või mahla hulka 1 – 3 korda päevas. Raputa shakeris (kaanega segamispurk) või sega vispli või nuimikseriga.

  Pakend: 500g

  * Täiskasvanud keskmise tarbija võrdluskogus (8400kJ/2000kcal)