Toitumisnõustamine

Professionaalne toitumisnõustamine. Võtame Sind vastu privaatses ja luksuslikus Gym.ee butiikjõusaali kontoris. 

Pakume luksuslikku ja privaatset keskkonda, kus saad keskenduda oma tervise ja keha eest hoolitsemisele.

75.00

Puhasta

 • Toitumine ei pea olema raske. Kogenud treeneri läbi saavutad oma tulemuse kiiremini ja tervislikumalt. Ja mis kõige tähtsam, tulevad ka jäävad. Oskame Sind suunata õigele teele ning teeme Sulle selgeks, kuidas saad oma toitumise teekonda kõige turvalisemalt ja ohutumalt alustada ja selle peal püsida.

  Asukohast

  Unusta järjekorrad leti ees, treeningseadmetel ja riietusruumis. Meie butiikjõusaal tagab Sulle rahuliku ja inspireeriva õhkkonna, kus saad täielikult nautida treeningute võlu. Pargi kohe maja kõrvale või tee väike jalutuskäik ning peagi võtab Sind vastu meie hubane kesklinna treeningstuudio.

  Meie eesmärk on aidata sul saavutada oma eesmärke nauditavalt. Meil saad treenida elegantse disaini ja mõnusa atmosfääriga jõusaalis, täielikus privaatsuses üksi või koos personaaltreeneriga. Sinu valduses on eraldi duširuum ja riietusruum ning pärast treeningut saad lõõgastuda meie Soome saunas.

  Meie professionaalsed treenerid aitavad leida just Sinu eelistustele ja elutempole sobiva lähenemise. Personaaltreeneri abiga hoiad kokku oma väärtuslikku aega ning saavutad oma eesmärgid kiiremini ja lihtsamalt. Lisaks oskavad meie kogenud personaaltreenerid hoida Sinu treeningud mitmekülgsed ja huvitavad!

  Gym.ee butiikjõusaalis kasutame ainult tipptasemel varustust. Erinevalt tavalistest spordiklubidest pole me kokkuhoiu eesmärgil tellinud kogu sisustust ainult ühelt tootjalt. Kõik meie treeningseadmed on ükshaaval välja valitud, kasutades meie pea 20 aastast kogemust treeningvarustuse müügis.

  Iga meie ruutmeeter on sisustatud kvaliteetsete treeningvahenditega, mis on mugavad, efektiivsed ja ohutud. Mitmed neist Tallinnas ainulaadsed! Esindatud on pika ajalooga Euroopa ja USA tootjad nagu Tunturi, Gym80, Hoist, Real Leader jpt.

  Meie privaatne kehakultuuri tempel asub Tallinna südames, aadressil Väike-Ameerika 19. Treeningsaali on võimalik kasutada E-P ainult eelneval kokkuleppel. Broneeri enda isiklik jõusaali kasutusaeg või personaaltreening.

   

 • Merle Tokko
  5-nda taseme toitumisnõustaja.

  Läbinud Toitumisnõustaja koolituse Annelt Sootsi tervisekoolis.