Testoxeed testosteroonitõstja

Mitmest erinevast komponendist koosnev tugevatoimeline testosteroonitõstja meestele.

39.90


 • Testoxeed on tugevatoimeline testosteroonitõstja meestele. 

  Mitmest erinevast komponendist koosnev tugev testosteroonitõstja. Põhineb kahel koostisainete segul – Testo-Generation Formula ja PRO_Activation Blend.

  Testoxeed on ideaalne kooslus aktiivsetest toimeainetest, mis aitavad kaasa normaalse testosteroonitaseme säilitamisele veres ning normaalsele hormonaalse regulatsiooni toimimisele.

  Väga rikkaliku koostisega, sisaldab ligi 13 erinevat komponenti, millel on omadus tõsta keha loomulikku testosteroonitaset. Toote koostiosad on hoolikalt valitud, et tagada toimeainete sünergeetiline toime ning maksimaalne efekt.

  • Soodustab testosteroonitaseme tõusu
  • Langetab stressihormoonide taset.
  • Annab elujõudu ja vitaalsust.
  • Annab jõudu ja suurendab lihasmassi.

  Testoxeed koostisesse kuuluvad tuntud testosterooni tõstvad ühendid nagu D-asparagiinhapeMacatrans-resveratroollambaläätsAshwagandha jm.

  Testoxeed on ideaalne testosteroonitõstja, milles on kõik, mida ühelt testosteroonitõstjalt oodata. Välja töötatud eesmärgiga saavutada kindel ja toimiv toode, mis tagab maksimaalne testosterooni taseme tõusu.

  Kellele:

  Toode on mõeldud meestele, kes soovivad oma loomulikku testosteroonitaset tõsta.

  Sobib treenijatele, et tõsta treeningtulemusi ja sooritusvõimet. Sobib ka üle keskeas meestele, kes soovivad tõsta oma elukvaliteeti.

  Kasutamine:

  1 kapsel 2 korda päevas koos toidukordadega.

  Päevast kogust mitte ületada.

  Toidulisand ei asenda tasakaalustatud ja tervislikku toitumist. Tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis on soovitatav.

  Hoiatus: Mitte tarbida lastel, rasedatel, imetavatel emadel ega neil, kel on tundlikkus mõne toote koostiosa suhtes.

  Koostis:

  D-asparagiinhape, Maca juure ekstrakt (Lepidium meyenii Walp.), kaera ekstrakt (Avena sativa L.), kibuvitsa ekstrakt (Rhodiola rosea L.), tsink diglütsinaat (Albion® tsingi aminohappe kelaat), trans-resveratrool (viinamarja koorte ekstrakt, Vitis vinifera L.), 0,8% Ashwagandha ekstrakt (Withania somnifera L.) KSM-66, lambaläätse ekstrakt (Trigonella foenum-graecum L.)AstraGinTM (ekstraktide segu – Panax notoginseng ja Astragalus membranaceus), vask diglütsinaat (Albion® vase aminohappe kelaat), Schisandra chinensis ekstrakt (Schisandra chinensis (Turcz.) Baill.), tsüanokobalamiin – vit. B12, musta pipra ekstrakt (Piper nigrum L.), püridoksiinvesinikkloriid – vit. B6, riboflaviin – vit. B2, mahuaine – mikrokristalne tselluloos, paakumisvastane aine – magneesiumisoolade rasvhapped; kapsel (želatiin, värv: E 171).

  Pakend:

  120 kapslit

  * RDI (Recommended Daily Intake) – Päevane soovitatav kogus.