Pump Xplode Powder

Suur kogus tsitruliini, arginiini ja beeta-alaniini kombineerituna musta pipra ekstrakti ja B-grupi vitamiinidega.

21.90

Puhasta

 • TOIDULISAND SPORTLASTELE ENNE TREENINGUT (sisaldab magusaineid)

  • Enneolematu lihaste pumbatus
  • Massiivne kogus L-arginiini ja L- tsitruliini
  • Ergutav elamus enne treeningut

  Suur kogus tsitruliini, arginiini ja beeta-alaniini kombineerituna musta pipra ekstrakti ja B-grupi vitamiinidega. Toode on loodud spetsiaalselt ennetamaks väsimust ja säilitamaks normaalset valkude ja glükogeeni ainevahetust. Proovi ja koge enneolematut pumbatust treeningutel!

  KELLELE: kõikidele edasijõudnud sportlastele, kes soovivad maksimaliseerida lihaste varustatust elutähtsate toitainete ja hapnikuga, parandada vastupidavust, suurendada lihasjõudu ja -massi.

  KASUTAMINE: tarbida 1 portsjon päevas (9g pulbrit) segatuna veega, 30 minutit enne treeningut. Ei ole sobilik lastele ega noortele. Ärge ületage päevast soovitatud kogust. Toidulisandid ei tohiks asendada mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine on soovitatud. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

  KOOSTISOSAD: L-tsitruliin, L-arginiin alfaketoglutaraat, lõhna ja maisteained, beeta-alaniin, happesuseregulaator, naatriumtsitraat (E331), värvaine (E150d) (cola maitseline), paakumisvastane aine (silikoondioksiid), atseulfaam K (E950), suklaroos (E955), niktotiinamiid, niatsiin, musta pipra ekstrakt, tsüanokobalamiin (vitamin B12), vitamin B6, tiamiin hüdrokloriid (B1), värvained (karoteenid (E160a), karmiinid (E120), klorofüllid (E140), kurkumiin (E100), antostsüaniid (E163), paprika (E160c), betaiin (E162), köögivilja süsinik.

  * %RDA- soovitatav päevane annus

  MAITSED: Cola, puuvilja punš

  PAKEND: 280 g