Muscle Gainer

Sobib suurepäraselt edasijõudnud jõusaalitreenijale, kelle huvides on maksimaalne taastumine, jõud ja lihasmassi areng.

19.47

Puhasta

 • MUSCLE GAINER ON TREENINGJÄRGNE TAASTUSJOOK, MIS AITAB LISADA KVALITEETSET LIHASMASSI (SISALDAB MAGUSAINEID JA SUHKRUID).

  Muscle Gainer on välja töötatud pidades silmas eelkõige jõualade harrastajaid. Muscle Gainer sisaldab kõiki olulisi koostisosasid, mis aitavad treeningjärgselt paremini taastuda, lisades samal ajal kvaliteetset lihasmassi ja jõudu. Sobib suurepäraselt edasijõudnud jõusaalitreenijale, kelle huvides on maksimaalne taastumine, jõud ja lihasmassi areng.

  Muscle Gainer sisaldab aminohappet GLUTAMIIN, mis loob parema valgusünteesi võimendades sellega lihaskasvu ja taastumist ning aitab ära hoida ületreeningut.

  Lisaks glutamiinile, sisaldab Muscle Gainer magneesumi ja c-vitamiini, mis omakorda kiirendavad taastumist veelgi.

  Süsivesikute allikaks on MALTODEKSTRIIN, DEKSTROOS, mis taastavad täielikult lihaste glükogeenivarud, luues ideaalse metaboolse keskkonna peale raskeloomulisi treeninguid.

  • Tagab maksimaalse treeningust taastumise
  • Sobib väga hästi raskejõustikualade harrastajatele
  • Hoolikalt läbimõeldud koostis edasijõudnud treenijale

  KELLELE: Sobib tõsisele treenijale, kes soovib lisada jõudu ja kvaliteetset lihasmassi

  Koostis: Vadakuvalguisolaat (piimast),kaltsiumkaseinaat (piimast), sojavalguisolaat, dekstroos, maltodekstriin, maisitärklis, kreatiin monohüdraat, maisitärklis, kakaopulber 6%,(šokolaadi maitse), peedimahla pulber (maasika maitse), sidruhape(E330), l-askorbiinhape(E300), aroomid, sool [emulgaator (sojaletsitiin), suklaroos (E955).

  Kasutusjuhend: Sega annus (80 g ≈ 1,35 dl) 4-5 dl veega või piimaga 1 – 3 korda päevas. Joo vahetult peale treeningut. Jooki võib kasutada ka ooteks.

  PAKEND: 800g