Leader (BCAA 250g Apelsini)

Hargnenud ahelaga aminohapped (BCAAd) on tähtsad kahes mõttes – meie kehad ei suuda neid ise toota, ja teiseks – koormusel või õige toitumise puudumisel võetakse just need lihaste poolt esimesena kasutusele.

19.90


 • Hargnenud ahelaga aminohapped (BCAAd) on tähtsad kahes mõttes – meie kehad ei suuda neid ise toota, ja teiseks – koormusel või õige toitumise puudumisel võetakse just need lihaste poolt esimesena kasutusele.

  Leutsiin on üks asendamatutest aminohapetest, mis kuulub sinna gruppi. Viimased uuringud näitavad, et leutsiin on üks tähtsamatest aminohapetest, kuna see stimuleerib otseselt skeletilihase valgusünteesi – kõrge leutsiinitase veres näitab keha anaboolset seisundit. Leutsiin parandab taastumist ja kaitseb lihaskudet lagunemise eest (antikataboolne toime). Leutsiini kasulikkust on leitud isegi siis, kui valgutarbimine on suur, isegi kui see on kombineeritud kiiresti seeditavate valgušeikidega. Kõrge intensiisvsusega tegevuse puhul suudavad lihased BCAAsid ka energiaks kasutada.

  KASUTAMINE:

  Segage 9,5 g (umbes 4 teelusikatäit) 2 dl külma veega, näiteks loksutis või pudelis. Kestvusspordi ajal kasutamisel võib pulbri segada spordijoogiga. Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku eluviisi.

  KOOSTIS:

  L-leutsiin, L-glutamiin, L-isoleutsiin, L-valiin, happesuse regulaator (sidrunhape), paakumisvastane aine (ränidioksiid), apelsinimahla pulber (1,7%), tsitruseliste aroom, magusaine (sukraloos), värvus (riboflaviin) ).

  MAITSED:

  Apelsin

  PAKEND: 

  250g