Gold Omega 3 rasvhapped

Gold Omega 3 on kõrge kvaliteediga külmade merevete kalaõli. Sisaldab rikkalikult 65% ulatuses EPAd ja DHAd.

9.50


 • Gold Omega 3 on sisaldab suures omega-3 kalaõli.

  Gold Omega 3 sisaldab väga suures kontsentratsioonis kalaõli omega-3e.

  • Väga kvaltieetne omega-3 kalaõli
  • Soodustab rasvapõletust
  • Paradab keha üleüldist heaolu ja tervist

  Omega-3 rasvhapete pehmed kapslid. Kõrge kvaliteediga külmade merevete kalaõli, sisaldab rikkalikult 65% ulatuses EPAd ja DHAd.

  Omega-3 kalaõlil on lugematul hulgal positiivseid mõjusid tervisele ja keha normaalsele funktsioneerimisele. Omega-3 parandab südame, veresoonkonna, naha, silmade tervist, lisaks tõstab kognitiivseid võimeid ning parandab mälutööd. Omega-3 on põletikuvastane, soodustab taastumist ning keha paranemist. Aitab kaasa rasvapõletusele ning liigeste normaalsele arengule ja taastumisele.

  Omega-3 võiks saada suhtes omega-6ga 1:4. Kui inimene kala ei söö ega saa omega-3 muudest allikatest, siis see suhe võib paraku olla 1:20 või rohkem, mis on aga keha normaalsele funktsioneerimisele väga ebasoodne.

  Sportlastele ning aktiivsetele inimestele parandab omega-3 taastumist, liigeste arengut, vähendab põletikulisi protsesse ning soodustab mentaalseid võimeid aidates paremini keskenduda sooritusele.

  Kellele:

  Gold Omega3 sobib kasutamiseks kõigile tervisest hoolivatele inimestele, kelle eesmärgiks tasakaalustatud toitumine. Omega3 on tuntud ka kui rasvapõletust soodustajana, seega sobib ka inimestele kaalulangetamis eesmärkidega.

  Sobib kõikidele sportlastele ning füüsiliselt aktiivsetele treeninjatele paremaks taastumiseks ning üleüldiseks keha heaolu parandamiseks.

  Kasutamine:

  1-2 kapslit päevas koos toiduga.

  Toode on mõeldud täiskasvanutele toidulisandiks.

  Ärge ületage soovituslikku päevakogust. Toidulisand ei asenda tervislikku ja tasakaalustatud toitumist.

  Koostis:

  Kalaõli kontsentraat (omega-3 rasvhapped), antioksüdant vitamiin E, kapsel – želatiin, glütserool.

  Pakend:

  60 kapslit

  **% RDA – soovituslik päevane kogus.