Glutamine + Vitamin C

Glutamiin on üks tingimuslikult asendamatuid aminohappeid. See on inimkeha selgelt kõige levinum aminohape, suur osa sellest asub lihastes. Glutamiini tarbimine suurendab keha antikehade teket.

15.95


 • Toidulisand. Gluteenivaba, laktoosivaba.

  C-vitamiin soodustab immuunsüsteemi normaalset toimimist ja aitab rakke kaitsta oksüdatsioonistressi eest. Vähendab kurnatust ja väsimust.

  Glutamiin on üks tingimuslikult asendamatuid aminohappeid. See on inimkeha selgelt kõige levinum aminohape, suur osa sellest asub lihastes. Glutamiini tarbimine suurendab keha antikehade teket. Mitmes uuringus on täheldatud seost ületreeningu ja glutamiini kontsentratsiooni taseme languse vahel veres. Glutamiin kaitseb lihasmassi dieedi ja stressi ajal omades seega antikataboolset efekti. Glutamiin omab positiivset mõju ka süsivesikute ainevahetusele.

  KELLELE: Sobib kasutamiseks kõikidele sportlastele, kes soovivad kiirendada treeningutest taastumist ja suurendada treeningefekti. Mõeldud sportlastele, kellel on kõrgenenud aminohapate vajadus ja suur füüsiline koormus.

  * soovituslik päevane norm

  Koostis: L-glutamiin, L-askorbiinhape.

  Kasutamine: Parima toime saavutamiseks segada 5g pulbrit 250ml veega. Sobib enne või peale treeningut. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ja tervisliku eluviisi. Päevast annust mitte ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas.