BOOM BCAA + creatine

FAST BOOM! on treeningeelne shot. Sisaldab kofeiini. Tekitab pump-efekti ning ergutab meeli.

3.00

Puhasta

 • Treeningeelne erguti (sisaldab magusaineid).

  Võimas ja populaarne treeningeelne erguti BOOM+BCAA.

  BOOM-is on 3 grammi kreatiini, tänu millele oled treeningitel veelgi plahvatuslikum ja jõulisem. Lisaks 8:1:1 suhtes BCAA (hargnenud ahelaga aminohappeid), mis kaitsevad sinu lihaseid rasketel treeningutel.

  BOOM! Annab sulle plahvatusliku energia hulga, mis aitab saada üle nõrkusest. See shot ei jäta kindlasti kedagi ükskõikseks!

  BOOM! – suur kogus kofeiini ja aminohappeid! See plahvatusohtlik pakett sisaldab kahe tassi kohvi suurust kogust kofeiini ja tõhusaid koostisosi.

  Arginiin ja tsitruliin malaat aitavad verd lihastesse transportida ja beeta-alaniin koos tsitruliin malaadiga aitavad piimhappe tekke vastu.

  Atsetüül L-karnitiin aitab püsida fookuses kõikides tegevustes ja L-teaniin aitab sind virgutada ja kofeiini mõju pikendada.

  KÕRGE KOFEIINISISALDUSEGA!

  KELLELE: FAST BOOM! sobib kõigile, kes soovivad tõsist käimatõmbajat enne treeningut. Sisaldab kofeiini – ei ole soovitatav kofeiinitundlikele inimestele.

  KASUTAMINE: Joo 1 ampull (60ml) 30-45 minutit enne füüsilist aktiivsust. Raputa enne kasutamist. Ära ületa soovituslikku päevast annust. Toidulisandid ei ole mõeldud asendama mitmekülgset ja tervislikku toitumist. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

  KOOSTIS: Vesi, kreatiinmonohüdraat (5,49%), BCAA aminohapped 8:1:1, Kofeiin, L-arginiin, beeta-alaniin, L-teaniin, atsetüül L-karnitiin, tsitrulliin malaat, vitamiin B6, vitamiin B12, piperiin, vadakuvalgu isolaato (piimast), sidrunhape, fosforhape, õunhape, säilitusaine (kaaliumsorbaat), ksantaankummi, magusained (atsesulfaam-K, suklaroos, stevioglükosiidid), emulgaator (Sojaletsitiin), värvaine (karmiin).

  MAITSED: Marja, troopilise puuvilja

  PAKEND: 60 ml