BCAA+ELEKTROLÜÜDID – LIHASE TAASTUMINE JA VASTUPIDAVUS 250G

Parim aeg HC PRO’s BCAA+Elektrolüütide “Illegal Stuff” nautimiseks oleks pärast treeningut, kui sa vajad keha taastamiseks ja lihaste toitainete varude täiendamiseks tõukejõudu. Kuid samuti võid seda nautida igal ajal päeval, kui soovid veidi ekstra energiat ja maitseelamust.

15.99


 • Kuule, sa oled kuulnud HC PRO BCAA+elektrolüütide “Illegal Stuff” tootest? See on täis jõudluse suurendamiseks vajalikke toitaineid, mis panevad su maitsenuppude tantsima. Nende spetsialistid on hoolikalt valinud maitseprofiili, et iga lonks oleks värskendav ja rahuldust pakkuv. Seega, sa mitte ainult ei toida oma keha kõrgekvaliteetsete toitainetega, vaid naudid ka suurepärast maitseelamust. Unusta igavad toidulisandid ja tere tulemast HC PRO’s BCAA+elektrolüütide “Illegal Stuff” maitsenaudingusse.
  Uuringud on näidanud, et BCAA’d ja elektrolüüdid võivad aidata vähendada lihaste valulikkust ja väsimust, mis võimaldab sportlastel end veelgi rohkem pingutada ning kiiremini taastuda. HC PRO’s “Illegal Stuff” valemiga saad kogeda samu eeliseid nagu maailma tipp-sportlased. Seega, olgu sa kogenud proff või alles alustamas oma fitnessi teekonda, HC PRO’s BCAA+elektrolüütide “Illegal Stuff” on salarelv, mida vajad oma jõudluse järgmisele tasemele viimiseks.
  Kas sa teadsid, et HC PRO’s BCAA+elektrolüütide “Illegal Stuff” aitab ka lihaseid taastada ja parandada? Lisaks sellele parandab see ka hüdratsiooni ning sobib ideaalselt kõikidele dieetidele. Ja rääkimata selle uskumatust maitselisusest! Selles sisalduvad elektrolüüdid – magneesium, kaalium ja naatrium – annavad sulle lisajõudu ja energiat.

  Mis on parim aeg tarbida BCAA+Elektrolüütide segu?
  Parim aeg HC PRO’s BCAA+Elektrolüütide “Illegal Stuff” nautimiseks oleks pärast treeningut, kui sa vajad keha taastamiseks ja lihaste toitainete varude täiendamiseks tõukejõudu. Kuid samuti võid seda nautida igal ajal päeval, kui soovid veidi ekstra energiat ja maitseelamust. Seega, proovi HC PRO’s BCAA+elektrolüütide “Illegal Stuff” juba täna ja sa näed vahet oma jõudluses ning üldises enesetundes!

  ✓ Lihaste taastamine ja taastumine
  ✓ Parandab hüdratatsiooni
  ✓ Sobib kõikidele dieetidele
  ✓ Uskumatu maitse
  ✓ Elektrolüüdid – magneesium, kaalium, naatrium.

  Millist kasu bcaa+elektrolüütide segu nautimisest on neile kes teevad tõsiselt jõusaalis trenni?
  BCAA+elektrolüütide segu nautimine võib olla eriti kasulik neile, kes teevad tõsiselt jõusaalis trenni.

  Siin on mõned peamised eelised:
  Suurendab vastupidavust ja jõudlust: BCAA-d (ehk harilikult leutsiin, isoleutsiin ja valiin) aitavad suurendada vastupidavust ja vähendada väsimust. See võimaldab sul treenida intensiivsemalt ning pikemalt.
  Kiirendab taastumist: BCAA-d aitavad kaasa lihaste valkude sünteesile, mis on oluline lihaste taastamiseks ja parandamiseks pärast treeningut. Elektrolüüdid (nagu kaalium, magneesium ja naatrium) aitavad kaasa keha hüdratsioonile ja elektrolüütide tasakaalu taastamisele, mis on samuti oluline taastumise jaoks.
  Vähendab lihaskahjustusi: BCAA-d võivad aidata vähendada lihaskahjustusi, mis võivad tekkida rasketest jõusaalitreeningutest. See võib vähendada lihaste valulikkust ja aidata kiiremini taastuda.
  Parandab valgu sünteesi: BCAA-d aitavad parandada valgu sünteesi lihastes, mis omakorda võib aidata kaasa lihasmassi kasvule. See on eriti oluline neile, kes soovivad suurendada oma lihasmassi ja jõudu.
  Suurendab hüdratsiooni: Elektrolüüdid aitavad kehal säilitada optimaalset hüdratsioonitaset, mis on oluline treeningu ajal. See võib aidata vältida dehüdratsiooni ja seeläbi suurendada vastupidavust ja jõudlust.
  Seega, BCAA+elektrolüütide segu võib olla suurepärane toidulisand neile, kes teevad tõsiselt jõusaalis trenni ning soovivad suurendada oma vastupidavust, kiirendada taastumist ja parandada lihasmassi kasvu.